top of page

Pārvērt siltus interesentus karstos pircējos, izmantojot pārdomātu e-pastu mārketingu!

Pārliecini savus kvēlākos fanus kļūt par Taviem klientiem, kā arī izveido lieliskas attiecības ar jau esošajiem klientiem, sniedzot viņiem saistošu un vērtīgu informāciju gan par jaunumiem Tavā nozarē, gan aktualitātēm Tavā piedāvājumu klāstā!

E-pastu mārketings – ienesīgākais kanāls ar lielu potenciālu

Tu gan jau esi dzirdējis maldīgo uzskatu, ka e-pastu mārketingam pienācis norieta periods. Tās ir pilnīgas muļķības, jo e-pasta kastīti savās viedierīcēs aizvien izmanto aptuveni 4,26 miljardi cilvēku visā pasaulē.

 

Ņemot vērā nemitīgās sociālo mediju pārmaiņas, paļauties tikai uz tiem vairs nevar – ja vien Tu neesi sociālo tīklu guru, kas regulāri veido saistošu saturu, Tavu Facebook ierakstu redz tikai 10% no visiem lapas sekotājiem.

 

Turpretī e-pasts ir viens no visu laiku stabilākajiem kanāliem – Tu vari būt drošs, ka Tava vēstulīte iekritīs tieši saņēmēja pastkastītē. Arī pašu vēstījumu Tu vari veidot krietni personiskāku, uzrunājot katru saņēmēju vārdā.

Kāpēc izvēlēties e-pastu mārketingu?

#

Sasniedz savu klientu reāllaikā

E-pasta kastīte mums visiem ir līdzi kabatās it visur, kur dodamies. Tieši tā – aptuveni 54% no visiem saņemtajiem e-pastiem tiek atvērti tieši mobilajās ierīcēs. Tātad, uzrakstot vienu saistošu e-pastu, Tu vari savu klientu uzrunāt reāllaikā

#

Nereti liela daļa uzņēmēju fokusējas uz jaunu klientu gūšanu, aizmirstot, ka arī esošajiem klientiem ir nozīme. Ar e-pastu mārketingu Tu varēsi uzrunāt esošos klientus un gūt atkārtotus pirkumus, ietaupot gan naudu, gan laiku.

Iegūsti atkārtotus pirkumus

#

Ja līdz šim esi izvairījies no šī mārketinga kanāla, uzskatot, ka ieguldītais laiks nerezultēsies cerētajos augļos, tad varu nomierināt – tieši e-pastu mārketings ir viens no ienesīgākajiem un stabilākajiem kanāliem! Pētījumi liecina, ka par katru e-pastu mārketingā iztērēto dolāru atpakaļ tiek saņemti 42 dolāri.

Lētākais mārketinga kanāls ar ievērojamu atdevi

Veiksmīgai pārdošanai Tev ir jābūt skaidri nodefinētam aktuālajam nedēļas vai mēneša piedāvājumam. E-pastu mārketings ir lielisks veids, kā palīdzēt to paveikt, jo, veidojot regulāras e-pastu izsūtnes, Tev ir jāzina visas tā šķautnes. Skaidra fokusa nodefinēšana palīdz regulāri strukturēt gan mārketinga aktivitātes, gan pārdošanas darbus.

Izveido skaidru fokusu aktuālajam piedāvājumam

#

#

Būsim reāli – reti kurš interneta lietotājs vēlas iegādāties preci vai pakalpojumu tikai no kliedzošajiem “pērc tagad!” saukļiem. E-pastu mārketings ir viens no retajiem veidiem, kurā Tu par savu piedāvājumu vari pastāstīt klientam saistošā veidā – sniedz faktus, parādi tā vērtību, piešķir unikālu atlaides kodu. Ietinot informāciju par piedāvājumu pārliecinošā vēstījumā, pastāv ļoti liela iespēja, ka Tavs interesents kļūs par pērkošu klientu.

Pastāsti par savu piedāvājumu klientam interesējošā veidā

Lai Tu varētu patiešām audzēt savu biznesu caur šo kanālu, ir jāprot izmantot pilns tā potenciāls. To var paveikt speciālists ar gadu gaitā krātu pieredzi – tāds kā es! 

Sadarbojoties ar mani, Tu iegūsi tieši savam biznesam pielāgotu e-pastu mārketinga stratēģiju, kas veiksmīgi iedarbinās interesentu konvertēšanu klientos un palīdzēs bruģēt ceļu uz veiksmīgām klientu attiecībām.

 Izsūti e-pastus, ko tiešām atvērs un lasīs 

Kā notiks pakalpojuma saņemšana?

Kopīgi izvirzīsim ar e-pastu mārketingu sasniedzamos biznesa mērķus.​

Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju.

Sastādīsim e-pastu izsūtnes grafiku rezultātu sasniegšanai (kopā noteiksim izsūtnes biežumu, jo ir svarīgi to darīt regulāri un ievērot noteiktu grafiku, izsūtot e-pastus vienā un tajā pašā laikā).

Es sagatavošu saistošu, uzrunājošu un pārdodošu e-pastu (ar āķīgu subject line).

Kampaņai noslēdzoties, kopā izrunāsim sasniegtos rezultātus un ieteikumus turpmāko kampaņu veikšanai.

E-pastu mārketinga pakalpojumi - Inga Priedīte

Pārvērt savu interesentu klientā jau tagad!

E-pastu mārketings ir spēcīgs ierocis digitālās pārdošanas uzlabošanai – jāmāk tikai izmantot pilns šī kanāla potenciāls profesionālu un pieredzējušu ekspertu vadībā.

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par e-pastu mārketingu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page