top of page

Sasniedz auditoriju, kura meklē tieši Tavu piedāvājumu, izmantojot Google reklāmu!

Satiec savu ideālo klientu īstajā vietā un laikā, pastāstot par savu piedāvājumu tieši tad, kad viņš to meklē, ar uzrunājošu reklāmu pasaulē apmeklētākajā platformā.

2.jpg

Vēlies nokļūt Google meklētāja pirmajās pozīcijās?

Vai zināji, ka Latvijā vairāk nekā 90% mājaslapu tiek apmeklētas, veicot meklējumu platformā Google? Tieši tāpēc šis meklētājs ir vislabākā vieta, kur pagozēties ar savu piedāvājumu, noķerot tos interesentus, kas jau zina, ka viņiem nepieciešams tieši tas, ko piedāvā Tu!


Google reklāma palīdzēs izcelt Tavu piedāvājumu starp simtiem citu, krietni palielinot iespējas iegūt reālu pirkumu.

 Viena platforma – vairāki reklāmu  formāti dažādiem mērķiem 

Google Search – konkrētu mērķu sasniegšanai

Tā ir precīza un kodolīga teksta reklāma Google meklētāja rezultātu lapas pašā augšā. Lielisks formāts kā ejošiem, tā svaigiem biznesiem, jo šis reklāmas veids ļauj izprast produkta pieprasījumu tirgū šodien. Google Search reklāmas sniedz precīzu atdevi pret konkrētu ieguldījumu, turklāt budžetam nav jābūt akmenī kaltam – to vienmēr var pielāgot pēc situācijas. 

Starp citu, Google Search reklāma noderēs arī tiem uzņēmumiem, kuru mājaslapām ir lieliski SEO rezultāti – tas palīdzēs dubultot klikšķu skaitu arī organiskajām saitēm!

Kas ietilpst pakalpojumā?

Vienosimies par aktuālo piedāvājumu, ko pārdot šajā lapā.

Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju.

Vienosimies par projekta budžetu un izpildes termiņu (viss atkarīgs no Tava piedāvājuma īpatnībām, vēlmēm un mērķiem).

Es izveidošu profesionālu, pārliecinošu un pārdodošu tekstuālo saturu;

Izstrādāšu arī pievilcīgu un biznesam atbilstošu vizuālo risinājumu;

Nodrošināšu ērtu, funkcionējošu un lietotāja pieredzē balstītu lapas darbošanos (UI&UX);

Parūpēšos par tās tehnisku izveidošanu norunātajā laika periodā

Google Display – zīmola atpazīstamībai

Ja Tev nepieciešams veicināt sava zīmola popularizēšanu, taču mārketingam atvēlētais budžets nav liels, šis reklāmu formāts būs Tev piemērotākais! Google Display ir vizuālas reklāmas, kas tiek atrādītas dažādās interneta platformās konkrēti atlasītai auditorijai.

Lai arī šīs reklāmas negarantē lielu klikšķu skaitu un strauju pirkumu apjoma pieaugumu, tās veiksmīgi nostiprinās Tava zīmola atpazīstamību plašākā auditorijā. Šī reklāmas forma ir ideāli piemērota remārketinga kampaņām, atkārtoti parādoties Tavas mājaslapas apmeklētājiem, lieku reizi atgādinot par sevi.

Kas ietilpst pakalpojumā?

Kopīgi izvirzīsim ar reklāmu sasniedzamos biznesa mērķus;

Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju;

Sastādīsim kampaņas budžetu izvirzīto rezultātu sasniegšanai;

Sagatavošu gaumīgu vizuālo reklāmu un saukli, ņemot vērā Tava zīmola stilu, auditoriju un citas nianses;

Pēc kampaņas aktivizēšanas rūpīgi sekošu līdzi tās rezultātiem, veicot nepieciešamos uzlabojumus;

Kampaņai noslēdzoties, kopā izrunāsim sasniegtos rezultātus un ieteikumus turpmākai kampaņu veikšanai.

YouTube reklāmas – plašas auditorijas uzrunāšanai

YouTube ir pasaulē populārākā videosatura platforma, kas pārstāv plašu lietotāju pulku dzimuma, vecuma, interešu un citu demogrāfisko datu ziņā – lielisks veids, kā pastāstīt par savu piedāvājumu maksimāli plašai auditorijai.

Kas ietilpst pakalpojumā?

Kopīgi izvirzīsim ar reklāmu sasniedzamos biznesa mērķus;

Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju;

Sastādīsim kampaņas budžetu izvirzīto rezultātu sasniegšanai;

Sagatavošu aizraujošu reklāmas videorullīti vai vizuāli un tekstu banera reklāmai, ņemot vērā zīmola stilu, auditoriju un citas nianses;

Pēc kampaņas aktivizēšanas rūpīgi sekošu līdzi tās rezultātiem, veicot nepieciešamos uzlabojumus;

Kampaņai noslēdzoties, kopā izrunāsim sasniegtos rezultātus un ieteikumus turpmākai kampaņu veikšanai.

#

Uzrunā ideālo klientu īstajā vietā un laikā

Google ļauj rādīt Tavas reklāmas tieši tajā vietā, kur Tavs ideālais klients meklē Tavu piedāvājumu, turklāt tajā brīdī, kad to meklē. Ievadot meklētājā konkrētu vaicājumu, Tavs potenciālais klients apjautīs, ka risinājums vairs tālu nav jāmeklē – tas tepat vien ir, acu galā!

#

Tā kā Google un tai piederošās platformas ik dienu apmeklē vairāki miljoni interneta lietotāju, vari būt drošs, ka ar reklāmu palīdzību par Tavu zīmolu un piedāvājumu uzzinās gan Latvijā, gan pasaulē. Jaunie interesenti kļūs par Taviem potenciālajiem klientiem, bet potenciālie klienti – par reāliem pirkuma veicējiem.

Veicini sava zīmola atpazīstamību pasaulē

Kāpēc izmantot tieši Google reklāmu zīmola attīstībai?

Nav noslēpums, ka platformā Google ir atrodams ne viens vien Tavs sīvākais konkurents, taču, ja Tev nav līdz šim izdevies nostiprināt savas mājaslapas SEO rādītājus, ar Google reklāmu Tev ir garantēta augstāka pozīcija meklējumu rezultātos. Tevi pamanīs ātrāk par Taviem konkurentiem, nodrošinot lielākas sadarbības iespējas!

#

Esi soli priekšā konkurentiem

Google reklāmas rezultāti ir viegli izmērāmi, turklāt tie sniedz vērtīgu ieskatu arī par Tavu mērķauditoriju. Labu pārdošanas rezultātu sasniegšanai nav nepieciešams aizņemties ātros kredītus, jo vienmēr var sākt ar mazāku budžetu, pēcāk pielāgojot kampaņas rādītājus un samazinot reklāmas izmaksas par katru klikšķi.

Audzē pārdošanas apjomus

#

#

Vai zināji, ka lietotāji uz pusi biežāk klikšķina uz reklāmām, nevis organiskajām saitēm meklējuma rezultātos? Tas nozīmē, ka Google reklāma ļaus palielināt apmeklētāju plūsmu uz Tavu mājaslapu, bet tas, savukārt, nozīmē, ka ar Tavu piedāvājumu iepazīsies arvien vairāk lietotāju, kas ātri vien var kļūt par Taviem klientiem.

Piesaisti mājaslapai vairāk apmeklētāju

2.jpg

Ķer rokā savus sapņu klientus!

Tie noteikti ir sastopami kaut kur starp tiem miljoniem Google lietotāju, kas šobrīd meklē tieši Tavu piedāvājumu!

 

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par Google reklāmu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page