top of page

Pārdod savu piedāvājumu internetā ar pārliecinošu pārdošanas lapu!

Piesaisti jaunus apmeklētājus, ieinteresē tos un pārliecini par sava piedāvājuma neatvairāmajiem ieguvumiem, izmantojot efektīvu, pārdomātu un uz pārdošanu vērstu mājaslapu!

Liec savai mājaslapai pārdot!

Vai Tu esi kādreiz aizdomājies, kāpēc Tavas sociālo mediju reklāmas nekad nerezultējas pirkumos? Tev var būt pati superīgākā reklāma, taču, ja tā ved uz Tavas mājaslapas sākumlapu, nevis konkrētajam piedāvājumam veltītu sadaļu, Tavs interesents aizmuks no lapas tikpat ātri, cik tajā iegāja.

 

Ja Tava mājaslapa nespēj pārliecinoši noprezentēt piedāvājumu, pat dārgākā reklāmas kampaņa nepārvērtīs lapas apmeklētāju reālā klientā. Bet zini, kāds šim ir risinājums? – pārdomātas pārdošanas lapas izveide!

 

Tā ir reklāmas kampaņas plānotajam piedāvājumam speciāli veidota piezemēšanās vieta, kur precīzi un pārliecinoši ir pastāstīts par visām Tava piedāvājuma labākajām īpašībām, ieguvumiem un arī iegādes veidiem.

Kāpēc nepieciešams izveidot pārdošanas lapu?

#

Mērķēti uzrunā tieši Tavu ideālo klientu

Pārdošanas lapu maģija slēpjas spējā uzrunāt tieši Tavu mērķauditoriju – tos cilvēkus, kuriem Tavs piedāvājums noderēs vislabāk. Pārdošanas lapu teksti ir ļoti mērķēti un veidoti tā, lai tie uzrunātu konkrētu auditorijas daļu, jo mēģinot uzrunāt visus interneta lietotājus, Tu beigās neuzrunāsi nevienu.

#

Ikviens interesents vēlas, lai visa informācija par piedāvājumu ir atrodama vienā sadaļā. Pārdošanas lapa detalizēti un pārdodoši pastāsta par visiem Tava piedāvājuma labākajiem aspektiem un klienta ieguvumiem vienuviet, atbildot arī uz jautājumiem, kas potenciālajam klientam varētu rasties brīdi pirms lēmuma pieņemšanas.

Visa informācija par Tavu piedāvājumu vienuviet

Neviens nespēj pieņemt lēmumu, pirmoreiz ieraugot reklāmu un nezinot detaļas par konkrēto piedāvājumu – interesentu nepieciešams secīgi iepazīstināt ar to. Tieši tāds ir pārdošanas lapas mērķis – ar pārdomāti un mērķtiecīgi izkārtotām sekcijām un uz pārdošanu vērstiem tekstiem iepazīstināt un pārliecināt interesentu, ka tieši Tavs piedāvājums ir tas, kas viņam ir vajadzīgs.

#

Pakāpeniski pārliecina potenciālo klientu

Pārdošanas lapas fokusējas uz vienu konkrētu piedāvājumu, nejaucot interesentam galvu un neliekot izvērtēt starp desmitiem citu piedāvājumu. Vedot interneta lietotājus no reklāmām uz konkrētu pārdošanas lapu, pirkuma izdarīšanas iespēja pieaug par 75%.

Veicina pārdošanas rezultātus

#

#

Lai pārdotu vienu konkrētu piedāvājumu, Tev nav nepieciešama vesela mājaslapa ar vairākām sadaļām. Tev pilnībā pietiek ar vienu pārdošanas lapu, kas var tikt palikta zem esošā vai jauna domēna. Tas ievērojami samazinās izmaksas un projekta realizēšanai atvēlēto laiku.

Nav nepieciešams ieguldīt milzu naudas sarežģītas mājaslapas izveidē

Pārdod jebkuru preci vai pakalpojumu internetā!

Izcila pārdošanas lapa spēs pārliecināties par jebkuras preces go pakalpojumu Tavam ideālajam klientam - es Tev tādu palīdzēšu izveidot! Sadarbojoties ar mani, Tu iegūsi dizainā pievilcīgu, tekstu pārliecinošu, uzticamu un ērti lietojamu pārdošanas lapu, kas spēs ikvienu lapas konstruktīvā klientā!

Kā notiks pakalpojuma saņemšana?

Vienosimies par aktuālo piedāvājumu, ko pārdot šajā lapā.

Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju.

Vienosimies par projekta budžetu un izpildes termiņu (viss atkarīgs no Tava piedāvājuma īpatnībām, vēlmēm un mērķiem).

Es izveidošu profesionālu, pārliecinošu un pārdodošu tekstuālo saturu;

Izstrādāšu arī pievilcīgu un biznesam atbilstošu vizuālo risinājumu;

Nodrošināšu ērtu, funkcionējošu un lietotāja pieredzē balstītu lapas darbošanos (UI&UX);

Parūpēšos par tās tehnisku izveidošanu norunātajā laika periodā

Pārdošanas lapas izstrāde - Inga Priedīte

Uzrunā, pārliecini, pārdod jau šodien!

Tavs piedāvājums noteikti ir lielisks – nebaidies pastāstīt par to detaļās un parādīt visas tā labākās īpašības, jo kāds tur, plašajā pasaulē, noteikti meklē tieši to, ko Tu piedāvā!


Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par pārdošanas lapu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page