top of page

Iepazīstini, ieinteresē un pārdod savu piedāvājumu ar kvalitatīvu satura mārketingu!

Izveido teicamu zīmola atpazīstamību, būvē lielisku reputāciju un iegūsti jaunus potenciālos klientus ar uzrunājošu un kvalitatīvu saturu savu sociālo mediju kontiem vai mājaslapai!

Saturs ir un būs karalis

Vai Tu iegādātos no zīmola, kura sociālie mediji klusē un mājaslapas blogā svilpo vējš? Diez vai, pareizi?

 

Zīmolu publicēts saturs spēj autentiskā un draudzīgā veidā iepazīstināt ar tā darbības virzienu un komandu, radīt uzticību, parādīt zīmola pārstāvju kompetenci darbības jomā, kā arī veidot personisku mijiedarbību ar potenciālajiem un esošajiem klientiem.

 

Ne velti 86% sociālo mediju lietotāji seko vismaz vienam zīmolam – cilvēki tiecas uzzināt par jaunām precēm un pakalpojumiem, kā arī vēlas ieskatīties viņiem mīļu zīmolu darbības aizkulisēs.

 

Lai dzīvo kvalitatīvs saturs!

Ko Tavam zīmolam sniegs pārdomāts

satura mārketings?

#

Izstāstīts zīmola stāsts 

Nav labāka veida kā iegūt lojālus klientus par autentiska zīmola stāsta izstāstīšanu. Sociālie mediji ir ideāla vieta, kur to paveikt. Šis komunikācijas kanāls piedāvā plašas satura formātu iespējas, nododot zīmola vēstījumu piemērotākajā veidā.

#

Cilvēki vēlas sadarboties tikai ar leģitīmiem biznesiem, par kuriem ir atrodama informācija digitālajā vidē, jo neviens jau nevēlas iekrist krāpnieku lamatās, vai ne? Regulāra kvalitatīva satura publicēšana sociālajos medijos un mājaslapā ne tikai tiek pavēsta, ka zīmols ir dzīvs, bet arī palielina uzticību gan pašam piedāvājumam, gan cilvēkiem, kas aiz tā stāv.

Radīta uzticība Tavam piedāvājumam

#

Sniedzot saviem sekotājiem (kuru vidū ir gan esošie, gan potenciālie klienti) vērtīgu un interesantu informāciju, Tu veido savam zīmolam lojālu fanu bāzi. Tā ir liela daļa no lielisku klientu attiecību būvēšanas. Uzturot negurstošu esošo klientu interesi, rodas lielāka iespēja, ka tie pie Tevis atgriezīsies, lai veiktu vēl kādu pirkumu vai sadarbību

Atkārtotu pirkumu gūšana

Sociālos medijus ikdienā izmanto vairāk nekā 4 miljardi dažāda vecuma lietotāji visā pasaulē. Iedomājies, cik lielu auditoriju Tu vari uzrunāt ar saistošu saturu! Cilvēki internetā dodas turp, kur atrodama interesanta un izglītojoša informācija, tāpēc zīmola publicētā satura kvalitātei ir nozīme.

Jaunu potenciālo klientu piesaiste

#

#

Bloga raksti un sociālo mediju ieraksti ar pievienoto vērtību ir lielisks veids kā parādīt esošajiem un potenciālajiem klientiem, ka Tu seko līdzi savas nozares aktualitātēm un pārzini savu lietu līdz kaulam. Tas, savukārt, liecina, ka Tavs piedāvājums ir jebkādas naudas vērts, jo Tu zini, ko dari.

Apliecināta kompetence Tava zīmola darbības jomā

 Kādus satura mārketinga pakalpojumus varu Tev sniegt? 

Screen Shot 2022-10-08 at 16.01.41.png

Kas ietilpst piedāvājumā?

Palīdzēšu izvēlēties piemērotākās sociālo mediju platformas, balstoties uz Tava ideālā klienta profilu;

Nepieciešamības gadījumā uzlabošu zīmola sociālo mediju profilus, lai tie būtu maksimāli uzrunājoši un trāpīgi;

Izvēlēsimies satura publicēšanas mērķi – zīmola atpazīstamības veicināšana, papildu pirkumu gūšana u.c.;

Vienosimies par vēlamajiem satura veidiem, publicēšanas biežumu un tam atvēlēto budžetu.

Sociālo mediju kontu administrēšana (pieprasīts!)

Veidošu pārdomātu, profesionālu un saistošu saturu Tava zīmola sociālo mediju profiliem. 

Kas ietilpst piedāvājumā?

Venosimies par vēlamajiem satura veidiem, publicēšanas biežumu un tam atvēlēto budžetu.

Ieteikšu piemērotākās bloga rakstu tēmas, kas piesaistīs Tavu ideālo klientu; 


Veikšu atslēgas vārdu izpēti un atlasi, lai tieši Tavs bloga raksts atbild uz ideālā klienta meklēto vaicājumu;


Uzrakstīšu garšīgu bloga rakstu, kas lasītājam radīs vēlmi atgriezties Tavā mājaslapā vēl un vēl.

Bloga rakstu veidošana

Labākais veids kā iegūt bezmaksas plūsmu uz Tavu mājaslapu ir veidojot vērtīgus bloga rakstus tieši saviem ideālajiem klientiem. Tiesa, to ne visiem ir pa spēkam izdarīt, tāpēc es Tev ar to palīdzēšu!

Produktu aprakstu izveide

 Produkts bez kārdinoša apraksta ir kā Jāņu siers bez ķimenēm – nekam neder.   

 

Liekot lietā savas pieredzē uzkrātās zināšanas, es Tev palīdzēšu sagatavot detalizētu, trāpīgu un intriģējošu produkta aprakstu, kas potenciālo klientu iekārdinās līdz pat pirkuma izdarīšanai.

Citi

Pēc individuālas vienošanās palīdzēšu sagatavot Tev arī cita veida saturu – informatīvu tekstu mājaslapai, zīmola aprakstu vai ko citu, kas palīdzēs labāk nodot Tava zīmola vēstījumu.

Piesaki konsultāciju satura mārketinga izveidei - Inga Priedīte

Neturi sava lieliskā zīmola stāstu zem pūra!

Pastāsti par savu zīmolu un piedāvājumu plašākai publikai, jo tas ir pelnījis tapt sadzirdēts!

 

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par satura mārketingu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page