top of page
Inga Priedīte - Atsauksmes no Dobele Dara
Inga Priedīte - Atsauksmes no Dobeles PIUAC

Vērsāmies pēc palīdzības, lai izzinātu, kā varam sasniegt pareizo auditoriju un saistoši nodot svarīgo informāciju. Sadarbības laikā ieguvām pilnu digitālā mārketinga stratēģijas izveidi diviem mūsu zīmoliem. Inga sniedza konkrētus un praktiskus piedāvājumus mājaslapas labākai struktūrai, saturam un vizualizācijai, kas precīzāk un mērķtiecīgāk sniegtu informāciju mūsu auditorijai. Noteikti ieteiktu arī citiem sadarboties, ja vēlaties sasniegt praktiskus, redzamus rezultātus un baudīt profesionālu savstarpējo komunikāciju ar pieredzējušu speciālisti!

/Brigita Tivča, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja/

Inga Priedīte - Atsauksmes no Līgas Libertes Dejas Teātris

Profesionāli, bez liekām runām un ar ļoti personīgu pieeju. Izstāstot, kā redzu savu zīmolu, pasākumu, kāds ir mans mērķis, kādus apmeklētājus vēlamies piesaistīt, Inga tam rada reklāmas plānu: piemērotus reklāmas tekstus, izvēlas atbilstošas auditorijas, tehniskos risinājumus, nosaka un saskaņo nepieciešamo reklāmu budžetu. Gala rezultāts pat pārsniedz manu gaidīto.

/Līga Liberte, vadītāja & radošā direktore/

Inga Priedīte - Atsauksmes no Terezas Waxing

Inga ir 100% savas jomas profesionāle! Uzsākot sadarbību, man atlika tikai uzticēties viņas vadības stilam un kāpt ārā no savas komforta zonas, lai mēs sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus pēc iespējas ātrāk. Vai man bija viegli izkāpt ārpus savas komforta zonas? Noteikti, ka nē. Taču, lai sasniegtu jaunas virsotnes, ir jāiet pa vēl neiestaigātām takām. Ingas cilvēcīgums un profesionalitāte mani iedrošināja spert jaunus soļus un sasniegt vēl nebijušus rezultātus!

/Terēza, zīmola "Terezas Waxing" īpašniece/

bottom of page