top of page

Gūsti simtiem jaunu un atkārtotu pirkumu internetā ar korektiem e-komercijas uzstādījumiem!

Iegūsti detalizētus analītikas datus, kas ļaus prasmīgāk un mērķtiecīgāk plānot mārketinga aktivitātes, pārvaldīt budžetu un veicināt pirkumus internetā!

Iepazīsti savu ideālo klientu no visām pusēm

Kas ir Tavs klients? Kādas ir viņa intereses? Kādus produktus un pat pasākumus viņš vairāk tiecas meklēt?

 

Vai Tu pazīsti savu klientu? Digitālais mārketings piedāvā plašu instrumentu klāstu, kas palīdzēs Tev savu mērķauditoriju iepazīt no vēl neierastas puses, sniedzot Tev priekšroku sava piedāvājuma aktualizēšanā.

 

Jo labāk Tu iepazīsi savu klientu, jo prasmīgāk spēsi izplānot savas turpmākās mārketinga aktivitātes, kā arī iegūsi ievērojami augstāku atdevi ieguldītajiem resursiem!

Kāpēc iestatīt vai pielāgot e-komercijas uzstādījumus?

#

Uzkrāti dati par Tavu potenciālo klientu

Nē, tas nav tik neētiski, kā izklausās! Tu neiegūsi savu interesentu vārdu, uzvārdu un adresi vai citus sensitīvus datus, bet tu varēsi izanalizēt galvenās savas mērķauditorijas iezīmes – no kurienes tās visbiežāk ienāk Tavā mājaslapā, pamata demogrāfiskos datus, tiem interesējošās sadaļas Tavā mājaslapā u.c. noderīgu informāciju, kas Tev palīdzēs iepazīt savu klientu dziļāk.

#

Tādi viltīgie rīki kā Facebook Pixel ļaus Tev nosacīti sekot savam interesentam. Proti, ja reiz viņš būs ienācis Tavā mājaslapā, taču izies no tās tukšām rokām, Tu varēsi mērķēt viņam atkārtoti uzrunājošas reklāmas par savu piedāvājumu, iekārdinot un pārliecinot interesentu atgriezties Tavā platformā un veikt sadarbību ar Tevi.

Atkārtoti uzrunāts klients

Iedomājies, kā būtu, ja mārketinga aktivitātēm Tu varētu tērēt tieši tik laika un naudas, cik nepieciešams, lai uzrunātu tieši savu ideālo klientu! Tieši to korekti e-komercijas uzstādījumi Tev palīdzēs iegūt. Ar precīzu informāciju par saviem interesentiem Tu varēsi ieguldīties reālos datos balstītam mārketingam (bez šaušanas tumsā) un pielāgot dažādus automatizācijas procesus, kas piesaistīts klientus Tavā vietā. Tātad – optimāls budžeta izlietojums, ietaupīts laiks un enerģija, kā arī uzrunāti tie interesenti, kas Tavā e-komecijas lapā jau reiz ir iegriezušies.

#

Optimizēta pārdošana

Tev nav jāieguldās visās iespējamajās platformās, cenšoties noķert savu ideālo klientu! Precīzi e-kormecijas uzstādījumi Tev skaidri norādīs uz ienesīgākajiem kanāliem – tiem, no kuriem interesenti visbiežāk nonāk Tavā e-komercijas lapā. Tas nozīmē, ka Tu ātri un pamatoti spēsi pārvirzīt mārketingam paredzētās finanses tur, kur tās nes reālus rezultātus. Turklāt šie dati atvieglos Tev arī atskaišu veidošanas principus, ļaujot fokusēties uz galvenajiem statistikas rādītājiem. Jo vairāk ar to darbosies, jo mazāk laika būs nepieciešams datu apkopošanai un atskatam uz paveikto. 

Datos pamatota pieeja budžeta plānošanai

#

#

Tu esi izveidojis jaunu, izcilu piedāvājumu, ko vēlies pēc iespējas ātrāk pārvērst pirkumos, bet, sasodīts – atkal jātērē laiks un nauda, lai mēģinātu noķert tos, kas tajā varētu būt ieinteresēti… ne tad, ja Tev ir iegūti dati par saviem interesentiem! Pareizi e-komercijas uzstādījumi ļaus Tev virzīt savu jauno piedāvājumi tirgū aizvien straujāk, jo, pateicoties uzkrātajiem datiem, Tu varēsi atkal uzrunāt tos, kas senāk izrādījuši interesi par citiem Taviem piedāvājumiem vai pat veikuši pirkumus. Tas nozīmē, ka Tev nebūs jāsāk tas viss atkal no nulles – Tu varēsi turpināt straujo progresu tur, kur biji apstājies, kā arī spēsi paredzēt kampaņai atvēlāmos naudas un laika resursus.

Gatava auditorijas bāze jauna piedāvājuma vešanai tirgū

 Veiksmīga pārdošana balstās pamatotos datos 

Digitālais mārketings šobrīd piedāvā lieliskus rīkus, kas krietni atvieglo ikvienu pārdošanas procesu – tikai jāmāk tos pareizi izmantot, kā arī likt tiem darboties Tava biznesa labā. Tiesa, e-komercijas uzstādījumi var būt visai sarežģīti, tāpēc es esmu gatava ar Tevi šo ceļu iet kopā, sniedzot padomus iz pieredzes un daloties mārketinga guru rūpīgi glabātajos noslēpumos.

Kas ietilpst e-komercijas uzstādījumos?

  • Google Analytics uzstādīšana un mērķu salikšana 

  • Google Tag manager uzstādījumi

  • Facebook Pixel

  • Facebook Events uzstādījumi

  • API

Kopīgi izveidosim Tev piemērotāko plānu

Tev nav jāzina pilnīgi viss par e-komercijas uzstādījumiem, lai veicinātu pārdošanas apjomus! Turklāt, iespējams, Tev nemaz nav nepieciešams pārvaldīt visus analītikas rīkus. Lai saprastu, ar ko nepieciešams sākt tieši Tavam biznesam, kopā izanalizēsim dažādas tā nianses un tuvākos pārdošanas mērķus un pēc tam jau virzīsimies tuvāk kādam no e-komercijas līmeņiem:

Iesācējiem un nelieliem zīmoliem ieteicams sākt ar e-biznesa minimumu – veiksim pašus pamata uzstādījumus, kas ļaus iegūt primāro statistiku par mērķauditoriju;

Ja sākotnējie uzstādījumi jau ir korekti izveidoti, dosimies tālāk uz optimālo vidusceļu – veiksim papildu advancētus risinājumus, kas ļaus straujāk pietuvoties pārdošanas mērķiem;

Kārtīgiem digitālās pārdošanas pavēlniekiem iesim pro+ ceļu – veiksim secīgu darbību izsekošanu liela apjoma e-komercijas risinājumiem, kā arī strādāsim pie augstākās pilotāžas reklāmas kampaņām.

E-komercijas uzstādījumi Tavam biznesam - Inga Priedīte

Kļūsti par digitālās pārdošanas pavēlnieku!

Tev ir jāliek lietā viss, ko sniedz digitālā mārketinga rīki, lai Tu pienācīgi varētu audzēt savus pārdošanas apjomus un izveidot zīmolu ar stabilu reputāciju! E-komercijas rīki darbojas kā digitālās burvju nūjiņas, kas sniedz ieskatu tajā, ko ne kurš katrs spēj iztulkot un izmantot sava biznesa labā.


Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par pārdošanas lapu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page