top of page

Pacel savu digitālo pārdošanu nākamajā līmenī ar pārdomātu mārketinga stratēģiju!

Spēj paraudzīties uz sava biznesa izaugsmes kopējo bildi un iegūsti praktiskus, realizējamus soļus profesionāļu vadībā, kas palīdzēs nonākt līdz vēlamajam galamērķim!

Mārketinga stratēģija – galvenā atslēga Tava biznesa panākumiem

Vai Tev šķiet, ka dari visu sava zīmola labā, taču nekādi netiec līdz cerētajiem rezultātiem? Pačukstēšu priekšā, ka pie vainas varētu būt novecojusi mārketinga stratēģija.

 

Jā, diemžēl nekas nedarbojas mūžīgi, īpaši digitālajā pārdošanā, kur viss nemitīgi plūst un mainās. Ir pienācis laiks izrevidēt savu līdzšinējo mārketinga stratēģiju, ja pamani, ka:

 

  • līdz šim darītais vairs nesniedz vēlamos rezultātus, un Tavas komandas mārketinga darbībās iestājusies pašplūsma, kas nojaukusi jebkādas definējamas robežas ikdienas darba plānam, 

  • sāk niezēt pirksti pēc jaunām un ievērojamām pārmaiņām zīmolā – apnicis vecais nosaukums, pavērusies iespēja paplašināt uzņēmuma apvāršņus kopā ar citiem darītājiem vai vispār ir vēlme radikāli mainīt savu piedāvājumu klāstu un izmēģināt jaunas pieejas klientu apkalpošanā;

  • jūties apmaldījies un nespēj atrast savu vietiņu digitālajā vidē – nespēj saskatīt lielo bildi, nepazīsti savus konkurentus un nevari saprast, kā savu zīmolu pozicionēt kopējā tirgū.


Atpazīsti sevi? Nekavējoties rauj stopkrānu un iebremzē – Tavam biznesam nepieciešama jauna stratēģija, citādi viss ieguldītais laiks un līdzekļi aizplūdīs nekurienē gar Tavu degunu!

Ko Tavam biznesam sniegs pārdomāta

mārketinga stratēģija?

#

Ieekonomēts laiks un nauda

Neapdomātu mārketinga aktivitāšu veikšana ir kā šaušana tumsā – Tu šauj un šauj, tērē savus iekšējos un ārējos resursus, bet pie rezultātiem netiec. Kolīdz Tev būs izveidots skaidrs mērķis ar secīgiem un paveicamiem soļiem, Tu pamanīsi, ka sasniegt izvirzītos mērķus izdodas krietni īsākā laika posmā, turklāt neizmetot kaudzi naudas vējā.

#

Daļa no mārketinga stratēģijas izveides iekļauj arī esošo konkurentu izpēti. Kolīdz Tu zināsi stiprās un vājās konkurējošo biznesu puses, Tu varēsi mērķtiecīgi ķerties arī pie savu vājību nostiprināšanas un trumpju nopucēšanas. Spēcīga stratēģija ir labākais paņēmiens cīņai konkurējošā tirgū!

Apsteigti pat vissīvākie konkurenti

Nav labāka veida kā palielināt pārdošanas apjomus par klienta vēlmju iepazīšanu un izprašanu. Tavs piedāvājums nenoliedzami ir ilgi meklētā atbilde veselam lērumam cilvēku, bet, ja Tu nespēsi pozicionēt un pielāgot to atbilstoši pieprasījumam, uz rezultātiem cerēt ir naivi. Mārketinga stratēģija ir pirmais solis dziļākai izpratnei par to, kas Tavam sapņu klientam šobrīd ir patiesi aktuāls.

#

Skaidrāka vīzija par tirgus pieprasījumu

Tev noteikti ir skaidrs lielais mērķis, uz kuru Tu vēlies virzīt sava biznesa darbību, taču ir tikai normāli, ja Tu īsti līdz galam nesaproti, kā līdz tam nonākt. Profesionāļu izveidota pieredzē balstīta mārketinga stratēģija sniedz arī reāli izpildāmu soli-pa-solim plānu, kas ļaus Tev secīgā un saprotamā veidā virzīties tuvāk tam galamērķim.

Realizējams soli-pa-solim plāns mērķu sasniegšanai

#

#

Kamēr Tevi pašu vēl nomāc eksistenciāli jautājumi par savu biznesu, Tu nevari izveidot jēgpilnu komunikāciju ar saviem klientiem. Ir svarīgi nodot uzrunājošu, pārliecinošu un skaidru stāstu par savu zīmolu gan ar sociālo mediju ierakstu palīdzību, gan mājaslapu un citu komunikācijas rīku palīdzību, taču to Tu varēsi paveikt tikai pēc tam, kad pats būsi līdz galam iepazinis savu biznesu caur mārketinga stratēģijas izveidi.

Rezultatīva komunkācija ar mērķauditoriju

Tu gan jau prāto – bet varbūt ir iespējams izšļūkt cauri bez mārketinga stratēģijas… Protams, tomēr tas nenozīmē, ka jādodas ceļā bez plāna. 

Bet ar ko tad mārketinga stratēģija atšķiras no vienkārša darbību plāna? Patiesībā aktivitāšu jeb konkrētu darbību plāns ir daļa no stratēģijas.

 

Sadarbojoties ar mani, Tu iegūsi vērtīgu ieskatu no manām pieredzē balstītajām zināšanām, kuras likšu lietā, lai palīdzētu Tavam biznesam augt un attīstīties digitālajā vidē un ne tikai!

Investīcija, kas rezultējas sulīgos un saldos augļos

Kas ietilpst mārketinga stratēģijas izveidē?

Tavu esošo digitālo kanālu izpēte un ieteikumi to uzlabošanai;


Aktīvo konkurentu izpēte;


Mājaslapas/aplikācijas audits un ieteikumi uzlabošanai;


Satura izstrādes tendenču analīze un ieteikumi;


Tavam biznesam nepieciešamo sadaļu individuāla pielāgošana.

Pārdomāta mārketinga stratēģija - Inga Priedīte

Ķeries vērsim pie ragiem jau tagad!

Ja jūti, ka ķermeni pārņēmis enerģijas pieplūdums un patiesa vēlme ieguldīties stratēģijas īstenošanā, ko Tu vēl gaidi? Īstais brīdis mesties šajā piedzīvojumā ir tagad, jo ikviena stratēģija pēc zināma laika perioda zaudē savu aktualitāti, turklāt negaidi, līdz Tavi konkurenti īsteno labākās idejas pirms Tevis!

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par mārketinga stratēģiju, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page