top of page

Iegūsti jaunus klientus jau šodien,
izmantojot reklāmu sociālajos tīklos!

Tiec pie tūlītējiem biznesa rezultātiem jaunu klientu piesaistē ar trāpīgu reklāmu, kas veidota un atrādīta tieši Tavai mērķauditorijai!

Vēlies uzrunāt savu ideālo klientu?

 

Pašlaik sociālos medijus aktīvi izmanto vairāk nekā 4 miljardi lietotāju visā pasaulē. Starp tiem pilnīgi noteikti ir arī Tavs ideālais klients. Noķer viņa uzmanību jau šodien, izmantojot precīzi mērķētu un uzrunājošu reklāmu lielākajās sociālo mediju platformās – Facebook, Instagram un LinkedIn

Kāpēc izvēlēties reklāmu sociālajos tīklos?

#

Iegūsti tūlītējus rezultātus

Veidot regulāru saturu sava uzņēmuma sociālo mediju kontos ir forši un to pat ir nepieciešams darīt, taču tas nekādā veidā Tev nesniegs tūlītējus rezultātus. Izmantojot reklāmu sociālajos tīklos, Tev būs iespēja sasniegt krietni plašāku auditoriju ārpus Tavu sekotāju loka jau šodien, iegūstot jaunus fanus savam zīmolam!

#

Mēģinot uzrunāt visus, Tu neuzrunāsi nevienu, tāpēc ir svarīgi veidot trāpīgu vēstījumu, kas uzķers Tava ideālā klienta uzmanību. Veidojot reklāmu sociālajos medijos, ir iespēja atlasīt precīzus auditorijas demogrāfiskos datus, ļaujot Tev pavisam drīz nonākt līdz pirmajam reālajam pirkumam.

Uzrunā tieši savu mērķauditoriju​

#

​Reklāmas sociālajos tīklos ļauj sasniegt dažādus uzņēmuma biznesa mērķus ievērojami īsākā laika posmā nekā veidojot tikai organisku saturu. Pirkumu skaita palielināšana, zīmola atpazīstamība un mājaslapas apmeklējumu vairošana – tie ir tikai daži no īstermiņa mērķiem, kurus sociālo tīklu reklāma palīdz sasniegt.

Par spīti populāram uzskatam, ka reklamēties internetā ir dārgi, Tev patiesībā nemaz nav nepieciešams budžets, kas izrobo kabatas. Reklāmai atvēlēto budžetu vienmēr ir iespējams palielināt, tāpēc droši vari sākt pat ar mazumiņu – galvenais ir trāpīgs vēstījums īstajai auditorijai.

Sasniedz savu mērķi maksimāli īsā laikā

Nav nepieciešams nesamērīgs budžets​

#

#

Labā ziņa – Tev nav jāzina uzreiz, kā visu paveikt perfekti un trāpīt mērķi ar pirmo reizi. Vēl labāka ziņa – Tev tas nebūt nav jādara vienam. Tev palīdzēs vesela profesionāļu komanda, kas izvērtēs Tavus mērķus un auditoriju, pielāgos vēstījumu, iztestēs un sekos līdzi rezultātiem, veicot nepieciešamos uzlabojumus, lai iegūtu pēc iespējas labākus rezultātus.

Tas ir rīks, ko mūžīgi var pielāgot un uzlabot​

No ieceres līdz rezultātam profesionāļu vadībā

 

Veiksmīgam startam nepieciešamas zināšanas un pieredze – un man tās ir! Vari būt drošs, ka sadarbojoties ar mani, Tu tiksi ne tikai tuvāk vēlamajam biznesa rezultātam, bet iegūsi arī uzticamu partneri, kas turēs roku uz pulsa reklāmas kampaņu norisei.

 

Kā notiks pakalpojuma saņemšana?

  • Kopīgi izvirzīsim ar reklāmu sasniedzamos biznesa mērķus.

  • Izanalizēsim Tavu galveno mērķauditoriju.

  • Sastādīsim kampaņas budžetu rezultātu sasniegšanai.

  • Es sagatavošu reklāmas materiālus (gaumīgu vizuāli + uzrunājošu tekstu).

  • Pēc kampaņas aktivizēšanas rūpīgi sekošu līdzi tās rezultātiem, veicot nepieciešamos uzlabojumus.

  • Kampaņai noslēdzoties, kopā izrunāsim sasniegtos rezultātus un ieteikumus turpmākai kampaņu veikšanai.

Sociālo tīklu reklāmas pakalpojumi - Inga Priedīte

Galvenais ir sākt!

Zelta formula slēpjas īsto rīku izvēlē un vēlmē uzņemties risku, jo – kas neriskē, tas nedzer šampanieti (jeb neiegūst jaunus klientus un neapsteidz konkurentus)!

 

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē? Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par reklāmu, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page