top of page

Nokļūsti Google meklētāja pirmajās pozīcijās ar kvalitatīvu mājaslapas SEO!

Izcel savu zīmolu un piedāvājumu starp citiem konkurentiem, parādoties pirmajās pozīcijās meklētājā Google, kad Tavs ideālais klients meklē tieši to, ko Tu pārdod!

Veicini sava zīmola atpazīstamību un popularizē piedāvājumu!

Ik sekundi tiek veikti 70,000 meklējumi platformā Google. Tie ir 227 miljoni meklējumu stundā jeb 5.4 miljardi meklējumu dienā. Tieši tik liela ir Tava poteciālā auditorija, kuru Tu vari iepazīstināt ar savu lielisko piedāvājumu!

 

Nepieciešams ņemt vērā vien mazu mazītiņu nosacījumu  – lai visu meklējumu jūrā klients pamanītu tieši Tevi, Tev ir jāizkonkurē citi zīmoli un jānonāk meklētāja pirmās lapas augstākajās pozīcijās. To var panākt ar labu un izkoptu mājaslapas SEO. Citiem vārdiem sakot, Tev nepieciešams pielāgot savu mājaslapu pasaulē lielākajam meklētājam.

Ko dod sakārtots un pārdomāts SEO?

#

Parādi klientam, ka Tu esi tas, ko viņš meklē

Tieši tāpat kā Tu un es, arī Tavs klients dienā veic neskaitāmus meklējumus Google, lūkojoties pēc atbildes un risinājuma savai problēmai. Nonākot Google augstākajās pozīcijās, Tu ne tikai sniegsi mājienu, ka Tev ir tas, ko viņš meklē, bet arī palielināsi iespēju, ka klients izvēlēsies tieši Tevi, nevis konkurentu.

#

Tā kā Google un tai piederošās platformas ik dienu apmeklē neskaitāms daudzums interneta lietotāju, atrādot savu piedāvājumu meklētāja pirmajā lapā, Tu pastāsti par sevi neticami lielai auditorijai, kas, iespējams, citādi par Tevi nemaz neuzzinātu.

Veicini sava zīmola atpazīstamību pasaulē

#

Google ir platforma, kurā var atrast teju visu, tādēļ ir jāsaprot, ka konkurence ir neizmērojama. Tos, par kuriem rakstīts meklētāja desmitajās lapās, visticamāk, neviens nemaz neatradīs, tāpēc ir svarīgi izcīnīt pozīcijas pirmajās lapās. Būsim reāli – līdzīgus piedāvājumus Taviem sniedz vēl vesels lērums citu zīmolu, taču Tu vari būt gudrāks un pastāstīt par sevi potenciālajam klientam pirmais! Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ, vai ne?

Apsteidz savus konkurentus

Jo skaļāk kliegsi, jo vairāk sadzirdēs? Tā arī var darīt, taču es zinu veidu, kā iegūt uzmanību gaumīgākā veidā – vienkārši esi Google meklētāja rezultātu līderis savā nišā. Augstākas pozīcijas nodrošinās vērienīgu apmeklētāju plūsmu uz Tavu mājaslapu, bet tas, savukārt, nozīmē, ka ar Tavu piedāvājumu iepazīsies arvien vairāk lietotāju, kas ātri vien var kļūt par Taviem klientiem.

Piesaisti mājaslapai jūru apmeklētāju

#

#

SEO nav tikai par pirmo pozīciju izcīnīšanu – tas parūpējas arī par mājaslapas tehniskajām detaļām un saturu. Jo pārskatāmāka, ērtāk lietojama un interesantāka būs Tava mājaslapa, jo ilgāk tajā apmeklētājs vēlēsies uzturēties. Ja mājaslapa raisīs vēlmi klikšķināt uz dažādām sadaļā, pastāv liela iespēja, ka beigu beigās apmeklētājs būs gana ieinteresēts un pārliecināts veikt sadarbību ar Tevi.

Uzlabo savas mājaslapas kvalitāti

Tūlītēji rezultāti ir forši, bet ne vienmēr ātrāk ir labāk. SEO ir vērienīgs un ietilpīgs darbs, taču tie augļi, ko tas sniedz, ir saldāki, turklāt rezultāti ir ilgstoši. Tomēr katrs sevi cienošs SEO speciālists zina, ka bez iepriekšēja mājaslapas novērtējuma jeb SEO audita uz priekšu iet nedrīkst. 

 Secīgi un pārdomāti līdz virsotnēm

Kāpēc SEO audits ir tik būtisks?

Tas palīdz noskaidrot Tava uzņēmuma darbības virziena galvenos atslēgvārdus – tās ir frāzes, kuras meklē Tavi potenciālie klienti. Audits palīdzēs noskaidrot kurus meklē biežāk un cik bieži tos meklē;

Tiek iegūti skaidri dati par konkurenci: audits palīdz izpētīt arī meklējumu apjomus. Ja tādu ir daudz, tad tiek skatīts, kuri zīmoli (Tavi konkurenti) šobrīd ir pirmajās meklētāja pozīcijās, un kur šajā hierarhijā atrodas Tavs zīmols;

Tas palīdz izveidot konkrētu SEO attīstības plānu un izskaitļot tā īstenošanai aptuveno ilgumu.

Kamēr mēs ar zinošajiem SEO speciālistiem veiksim maratona cienīgu darbu Tavas mājaslapas SEO attīstīšanai, Tu jau varēsi sākt baudīt pirmos pirkumus ar Google reklāmām, kuru izveidē tiks izmantoti audita laikā atklātie atslēgvārdi. 

 Galvenie SEO kritēriji 

Kvalitatīvs, interesants un atbilstošs saturs

Vai Tavā mājaslapā esošais teksts ir oriģināls un pastāsta lietotājam par Tava zīmola darbības jomu?

Mājaslapas tehinskā uzbūve

Cik ērti ir pārvietoties pa Tavas mājaslapas sadaļām? Kāds ir tās ielādes ātrums? Vai tā ir pielāgota dažādām viedierīcēm?

Ārējie linki

Vai un kādās vietnēs tiek pieminēta Tava mājaslapa? Vai šīs vietnes ir uzticamas un populāras?

Atslēgvārdu lietojums

Vai Tavā mājaslapā ir iekļautas galvenās frāzes, kuras meklē Tavi potenciālie klienti? Vai Google tās pamana?

SEO meklētāja pozīciju uzlabošana - Inga Priedīte

Apsteidz savu konkurentu un esi pirmais!

Iespējams, ka Tavs sapņu klients tieši tagad meklē to, ko Tu piedāvā – pasteidzies un sakārto savu mājaslapu, lai Tu nepaliktu nepamanīts!

Esi gatavs uzņemt jaunus apgriezienus biznesa izaugsmē?  Piesakies konsultācijai, kuras laikā iegūsi atbildes uz visiem saviem karstākajiem jautājumiem par SEO, kopīgi izrunāsim Tava uzņēmuma mērķus un vēlmes, kā arī sastādīsim labāko sadarbības plānu izcilu rezultātu sasniegšanai!

bottom of page